AGRAS T10

The Ideal Drone for New Farmers

DJI Agras T10, her büyüklükteki ve ihtiyaçtaki tarım alanlarına son derece kompakt ancak güçlü bir hava çözümü getiriyor. 8 litrelik bir tank ve 5 metreye kadar püskürtme genişliği, uçağın saatte 15 akreye kadar yol kat etmesine olanak tanır. [1] Katlanır kafes yapısı sağlam ve güvenilirdir, verimli katlama ve açma, rahat taşıma ve kolay geçişler sağlar.

Hafif ve Kullanışlı

Bir karbon fiber kompozit gövde, Agras T10’u hem hafif hem de güçlü tutar. Ayrıca daha rahat taşıma için %70 oranında katlanabilir. Pil ve tank, yeniden doldurmayı daha verimli hale getirmek için hızlı bir şekilde takılıp çıkarılabilir.

30L Sprey Tankı
Küresel Radar Sistemi
IP67 Su ve Toz Direnci
İzleme İçin Çift FPV Kamera
Yüksek Hassasiyetli Çalışma
Akıllı Tarım Bulut Platformu

Daha Kolay Uçuşlar için Otonom Fonksiyonlar

Uçak bir düğmeye basarak havalanıyor. Otonom planlama ve otomatik kenar süpürme, kapsamlı püskürtme kapsamı ve zahmetsiz çalışma sunar. T10 ayrıca standart olarak santimetre hassasiyetinde konumlandırmaya sahip bir RTK modülü ile birlikte gelir. Yeni DJI Tarım uygulaması, daha sorunsuz bir sistem deneyimi ve daha sezgisel kullanım sağlar.

Hassas Püskürtme, Fazlalık veya Sızıntı Yok

Agras T10, dakikada 2,4 litreye kadar çıkış hızına sahip dört meme tasarımına sahiptir. Çift kanallı bir solenoid akış ölçer, eşit püskürtme için nozulları ve pestisit püskürtme için kritik olan hassas hacim kontrolünü kontrol eder.

Küresel Radar Sistemi ile Kör Noktaları Ortadan Kaldırın

Küresel radar sistemi, toz ve ışık girişiminden bağımsız olarak tüm ortamlarda, hava koşullarında ve görüş açılarında engelleri ve çevreyi algılar. Otomatik engellerden kaçınma ve uyarlanabilir uçuş işlevleri, çalışma sırasında güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur.

Gelişmiş Farkındalık için Çift FPV Kamera

Çift FPV kameralarla donatılmış Agras T10, net ön ve arka görüş sağlar ve uçağı uçuşun ortasında döndürmeye gerek kalmadan uçuş durumunu kontrol etmenizi sağlar. Ve parlak bir projektör, uçağın gece görüş yeteneklerini iki katına çıkararak daha fazla gece operasyon olanağı yaratır.

Uzun Süreli Hizmet için Tasarlandı

Agras T10 kontrol modülü, daha fazla dayanıklılık için tamamen kapalı bir yapıya sahiptir. Tüm kritik bileşenlerin üç koruma katmanı vardır ve IP67 sınıfına sahiptir. Pestisit ve gübrelerin uzun süreli kullanımı ve toza ve korozyona dayanıklı olması için idealdir.

Ultra Parlak Ekran Üstün Kontrol

Güncellenmiş bir uzaktan kumanda, önceki nesle göre %67 daha fazla, 5 km’ye kadar mesafeden kararlı görüntü aktarımını destekler. [3] Parlak 5,5 inç ekran, zorlu aydınlatma koşullarında bile net görseller sunar. Artan üretkenlik için, bir uzaktan kumanda aynı anda birden fazla drone çalıştırabilir. Standart RTK yüksek hassasiyetli konumlandırma modülü, santimetre düzeyinde operasyon planlaması sağlar. Ek geliştirmeler arasında daha güçlü sinyal, parazit önleme ve çalışma kararlılığı bulunur. Yeni DJI Tarım uygulaması, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve daha sezgisel kullanım sağlar.

Sürekli Çalışma için
İki Pil + Şarj Cihazı

1.650 dönüm için 1.000 döngü

Daha az destekleyici bileşene ihtiyaç duyulduğundan Agras T10’un taşınması daha kolaydır. Yeni tasarlanmış bir akıllı pil, 1.000 şarj ve 1.650 akre uçuş için 1 yıllık garanti kapsamındadır; bu ultra uzun hizmet ömrü, işletim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Şarj istasyonu ve akıllı şarj merkezi, bir pili 10 dakikada şarj edebilir ve yalnızca iki pil ve bir şarj cihazı ile sürekli çalışmaya olanak tanır. Standart güvenlik kutusu, pil güvenliğinin sağlanmasına ve ekipmanın kolay saklanmasına yardımcı olur.

DJI Agras T10
Akıllı Uçuş Bataryası

9.500mAh Akıllı Uçuş Bataryası, 1.000 döngü ürün garantisine sahiptir. [4] Soğumaya gerek kalmadan anında şarjı destekler, devre kartı seviyesinde saksı koruması ve su ve korozyona karşı direnç.

DJI Agras T10
Akıllı Uçuş Bataryası

T10 Akü İstasyonu 3.600 watt şarj gücü sağlar ve bir pili 7 dakikada şarj edebilir. Ayrıca çift kanallı alternatif şarjı destekler. Daha güvenli çalışma için güç uyarlaması.

Agras T10, sadece üç dakika içinde serpme sistemine geçebilir. 8 kg kapasite ve 7 metreye kadar serpme genişliği[4] saatte 14 akrelik bir üretkenliği destekler. [5] Ayrıca gerçek zamanlı ağırlık izlemeyi destekler ve daha doğru dolum uyarılarına izin veren bir dönme önleyici sensöre sahiptir. Bu sistem aynı zamanda gerçek zamanlı ağırlık izlemeyi destekler ve daha hassas dolum uyarılarına izin veren bir dönme önleyici sensöre sahiptir. T10’un genel IP67 su geçirmezlik derecesi, onu gübre, tohum ve yem püskürtmek için yıkanabilir ve korozyona dayanıklı hale getirir. Dijital tarım çözümleriyle birlikte kullanıldığında, Agras T10 değişken serpme uygulayarak verimi artırırken gübre kullanımını azaltır.

T10 Yayma Sistemi 3.0
Hızlı anahtarlama ve verimli yayılma

Bulut Tabanlı 3D Tarım:
Dijital Tarım Burada

With the Smart Agriculture Cloud Platform, users can perform cloud-based mapping of orchard and farmland scenarios to generate smart flightpaths. This platform is equipped with an AI recognition system to patrol fields, identify growth, monitor disease or pests, and monitor agricultural conditions efficiently. Pairing this system with the DJI P4 Multispectral allows users to apply solutions based on specific variables according to an automatically-generated farmland prescription map.