DJI Mini 3 Pro

249 gr'dan hafif

Üç Yönlü Engel Algılama

4K HDR Video

Uzatılmış Pil Ömrü

Gerçek Dikey Çekim

FocusTrack

Performansla Dolu

Mini 3 Pro, her uçuştan daha fazlasını elde etmek için optimize edilmiş tamamen yeni bir görünüme sahiptir. Daha büyük pervaneler, aerodinamik gövde eğimi ve güçlü bir engel algılama sistemi ile aerodinamik tasarım, uçuş süresini ve güvenliği artırır.

Yeniden tasarlanan gimbal, düşük açılı çekimler ve Gerçek Dikey Çekim için daha geniş bir dönüş aralığı sunarak sonsuz yaratıcı fırsatlara olanak tanır. Bu yüz gerdirmenin her yönü, Mini’yi daha önce hiç görülmemiş yüksekliklere çıkarmak için dikkatlice düşünülmüştür.

Yukarı Katla ve Git

Hareket halindeki içerik oluşturucular için sorunsuz kullanım çok önemlidir. 249 g’dan daha hafif olan Mini 3 Pro, çoğu ülke ve bölgede kayıt gerektirmez. [1] Katlanabilir ve kompakt tasarım, bir sonraki yürüyüşünüzde, plaj gününüzde veya doğaçlama hafta sonu gezinizde yanınızda taşımayı da kolaylaştırır. İlham geldiğinde nefes kesici görüntüler yakalamaya hazır olun.

Tatlı Hava Zamanı

34 dakikaya kadar uzayan uçuş süresiyle çevrenizi daha fazla yakalayın ve keşfedin. DJI Mini 3 Pro’nun Akıllı Uçuş Bataryası ultra hafiftir ve hava fotoğrafçılığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli güce sahiptir.

Her uçuşun sınırlarını zorlamayı seven biriyseniz, sizi de koruduk. Intelligent Flight Battery Plus’a yükseltin ve 47 dakikaya kadar kaygısız keşfin keyfini çıkarın. [2]

Bunu Mini'de mi Çektin?!

Gündüz Uçun, Gece Uçun

Günübirlik bir geziye çıkarken ışığın ve gölgelerin inceliklerini yakalayın.
Akşam çökerken netlik ve daha az gürültü ile çekim yapın.
Anın tadını çıkarın, yaratıcı sürecinize sadık kalın ve dünyanızı yakalamak için Mini 3 Pro’ya güvenin.

Profesyonel Ve Ciddiyiz

DJI Mini 3 Pro, çok çeşitli aydınlatma koşullarında olağanüstüdür, böylece her zaman yaratmaya hazır olabilirsiniz. 1/1.3 inç CMOS sensör, çift yerel ISO özelliğine sahiptir ve HDR çekimlerinin doğrudan çıkışını destekler. [3] Vurgularda ve gölgelerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkarmak için her görüntü daha yüksek dinamik aralıkla zenginleştirilmiştir.

Daha büyük 2,4μm piksel [4] ve f/1,7 açıklık oranıyla olağanüstü hava fotoğrafçılığı standartlarının keyfini çıkarın. Kullanılabilir daha fazla ışıkla, resimleriniz düşük ışıklı sahnelerde bile gerçekçi görünür.

Hava Fotoğrafçılığında
Doğru Karar

Etkileyici 4K HDR video [3] ve 48MP RAW fotoğraflarla içeriğinizi bir üst düzeye taşıyın. Yakınlaştırırken bile her görüntünün zengin netliğine hayret edin. Ya da dramatik 1080p/120fps ağır çekim video ile dünya telaşlı hale gelirken işleri yavaşlatın.

Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat

Çizgilerin Dışındaki Renk

D-Cinelike Renk modu daha fazla görsel bilgi sağlayarak size daha zengin renk olanakları ve düzenleme sırasında daha fazla esneklik sunar.

Huzurla Uç

Gökyüzünde gezinirken güvenle uçun. DJI Mini 3 Pro, aktif engel algılama ve kararlı video iletimini desteklemek için tamamen yükseltildi.

Üç Yönlü Engel Algılama

DJI Mini 3 Pro, bugüne kadarki en güvenli Mini’mizdir. İleri, geri ve aşağı çift görüş sensörleri ve tamamen yeni bir uçak tasarımı ile donatılmış, daha geniş bir algılama aralığı ve gelişmiş güvenlik sunar.

Şehirden Vadiye Temiz ve Kararlı

DJI Mini 3 Pro, DJI O3’te amiral gemisi düzeyinde bir video iletim sistemine sahiptir.
12 km’ye kadar mesafelerde 1080p/30fps canlı besleme sağlar. [6] Şehir manzaralarından açık hava maceralarına kadar her zaman canlı ve güvenilir bir canlı yayınla uçun.

DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda veya yeni DJI RC ile sorunsuz uçuş ve duyarlı kontrolün keyfini çıkarın. Her iki denetleyici de 120 ms’lik ultra düşük gecikme süresinde sağlanan 18 Mbps’lik maksimum video bit hızı sunar.

Anında Paylaşmaya Değer

Unutulmaz içerikler yakalayın ve maceranızı hareket halindeyken anında paylaşın. DJI Mini 3 Pro, herhangi bir videoya şovu durduran anlar ve yaratıcı yetenekler ekleyebilmeniz için çok çeşitli akıllı özellikler sunar.

Bunu portrede tekrar deneyelim. Tek bir dokunuşla yatay ve dikey arasında hızla geçiş yapın. Yeniden tasarlanmış kamera gimbali 90° döner, böylece görüntü kalitesinden ödün vermek zorunda kalmazsınız. True Vertical Shooting, sosyal medya için anında hazır olan ayrıntılı çekimler sunar.

MasterShots, yeni başlayan herhangi bir hava fotoğrafçısı için gerçek bir oyun değiştiricidir. Basitçe nesnenizi seçin ve Mini 3 Pro bir dizi profesyonel manevra gerçekleştirerek ardından kısa bir sinematik video üretecektir. Bunun hayranların favorisi olmasının iyi bir nedeni var.

FocusTrack ile nesnenizi takip etmenin yaratıcı yollarını bulun. Paket, üç güçlü hikaye anlatımı aracı olan ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 ve Point of Interest 3.0'ı içerir.

Çarpıcı bir hyperlapse veya timelapse video oluşturarak sadece birkaç dokunuşla zamanı hızlandırın. Hareketli trafiği veya yuvarlanan bulutları yakalayın ve videolarınıza biraz drama katın.

4x dijital zoom ile öznenize yaklaşın. Bu, sahneleri rahatsız etmeden yakalamanıza ve çekimleri uzaktan izlemenize olanak tanır.

DJI Mini 3 Pro

Mini uçuş, büyük yaratıcılık!

* Lütfen uçmadan önce yerel yasa ve yönetmelikleri kontrol edin ve bunlara kesinlikle uyun.

** Kontrollü bir ortamda üretim modeli DJI Mini 3 Pro ile test edilmiştir. Gerçek deneyim, ortama, kullanıma ve bellenim sürümüne bağlı olarak değişebilir.

*** Bu sayfadaki tüm videolar ve fotoğraflar, yerel yasa ve yönetmeliklere sıkı sıkıya uygun olarak çekilmiştir.

**** DJI Mini 3 Pro, kullanımdan önce DJI Fly Uygulamasında etkinleştirilmelidir.

1. Standart uçak ağırlığı (DJI Mini 3 Pro Akıllı Uçuş Pili, pervaneler ve bir microSD kart dahil). Gerçek ürün ağırlığı, parti malzemeleri ve dış etkenlerdeki farklılıklar nedeniyle değişebilir. Bazı ülke ve bölgelerde kayıt gerekli değildir. Kullanmadan önce yerel kuralları ve düzenlemeleri kontrol edin.

2. Rüzgarsız koşullarda 21,6 kph sabit hızda ölçülmüştür. DJI Mini 3 Pro Akıllı Uçuş Bataryası ile uçak 34 dakikaya kadar uçabilir. Intelligent Flight Battery Plus (ayrı olarak ve yalnızca belirli ülkelerde satılır) ile uçuş süresi 47 dakikaya kadar uzar, ancak uçak 249 g’dan daha ağır olacaktır.

3. HDR video, 30 fps üzerinde video kaydını desteklemez.

4. QBC (dört bayer kodlama) teknikleri kullanılarak elde edilmiş ve dört pikselin bir pikselde birleştirilmesiyle gerçekleştirilmiştir. 48MP’de çekim yaparken elde edilemez.

5. APAS 4.0, 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2,7K/48fps, 2,7K/50fps, 2,7K/60fps ve 1080p/120fps video kaydı sırasında kullanılamaz.

6. FCC uyumlu ve açık alanda herhangi bir engel yok.

7. FocusTrack, 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2,7K/48fps, 2,7K/50fps, 2,7K/60fps, 1080p/48fps, 1080p/50fps, 1080p/60fps ve 1080p/ 120 fps video.

8. Ayrı satılır. Kullanılabilirlik değişebilir.