DJI Air 2S

Herşeyi
Yakala

1 inç CMOS sensör, güçlü özerk işlevler ve 600 g’dan daha hafif kompakt bir gövdeye sahip olan DJI Air 2S, hareket halindeki içerik oluşturucular için mükemmel bir drone. Dünyanızı çarpıcı ayrıntılarla deneyimlemek ve kaydetmek için bu hepsi bir arada hava güç merkezini her yere götürün.

1 inç CMOS Sensör

MasterShots

5.4K Video

12km FHD İletim [1] [2]

4 Yönlü Engel Algılama

ADS-B

Görüntüleme Sistemi

Büyük Dünya, Büyük Sensör

1 inç görüntü sensörü ve büyük 2,4μm piksel ile donatılmış DJI Air 2S, 5,4K/30fps ve 4K/60fps video kapasitesine sahiptir. Hak ettiği zengin netlik ve özgün renk tonlarıyla her anı yakalayın.

Geceyi Aydınlat

Karanlık çökerken bile dünyanın cazibesini yakalayın. Yüksek dinamik aralık, yüksek çözünürlük ve doğru renk üretimi sayesinde düşük ışıklı sahneler bile keskin ve canlıdır.

Işık koşulları kötü veya karmaşık olduğunda bile her sahnede daha fazla görsel bilgi yakalamak için 12,6 durağa kadar dinamik aralıkla RAW formatında fotoğraflar çekin. Bu, sonradan işlemede daha fazla esneklik sağlayarak içerik oluşturuculara istedikleri görünümü elde etmeleri için daha fazla olanak sağlar.

Akıllı HDR teknolojisi, birden fazla çekimi otomatik olarak birleştirerek, son işlemeye gerek kalmadan dinamik görüntü aralığını artırır. Bu, daha derin ve daha zengin görüntüler için hem vurgularda hem de gölgelerde daha ince ayrıntılar anlamına gelir.

Hyperlapse ve Panorama

Çarpıcı bir hyperlapse oluşturarak tek bir dokunuşla zamanı ve hareketi hızlandırın. Panorama ile çevrenizin daha büyük, daha ayrıntılı çekimlerini de yapabilirsiniz.

Otonom Fonksiyonlar

Akıllı Özellikler, Mükemmel Çekimler

MasterShots ve FocusTrack, herhangi bir macerayı zahmetsizce sinematik görüntülere dönüştürür.

Karşınızda MasterShots

QuickShots'ın bir sonraki evrimi olan MasterShots, kullanıcılara herhangi bir yerde tek bir dokunuşla en iyi çekimleri sağlayan gelişmiş bir akıllı özelliktir. Sadece nesnenizi seçin ve drone, sırayla on farklı manevrayı gerçekleştirirken, nesnenizi merkez karede tutarak ve ardından kısa bir sinematik video oluştururken film çekecektir.

İlgi Odağı

FocusTrack, Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 ve Point of Interest 3.0 özelliklerine sahip olup, DJI Air 2S'nin konunuzu takip etmesini veya daire içine almasını çok kolay hale getirir.

Siz sarmal şeklinde uçarken veya yakın çekimler yaparken kamera bir öznenin merkezinde kalır. Yakınlaştırma işlevi ayrıca daha fazla güvenlik için uzaktan net çekimler sağlar.

Engellerden bağımsız olarak kaçınırken nesnenizi sorunsuz bir şekilde takip edin. Konu anlık olarak kaybolsa bile, uçuş sırasında takibe hızla devam edebilirsiniz.

Konunuzu merkezde tutarken kolayca mükemmel bir daire çekimi yapın.