4/3 CMOS Hasselblad Kamera

5.1K Apple
ProRes
Çözünürlük

Çok Yönlü
Engel Algılama

Efsanevi Hasselblad kamera ile çarpıcı görüntüler yakalayın ve çok yönlü engel algılama ile sorunsuz uçuşun keyfini çıkarın. Mavic 3’teki her iyileştirme, hava fotoğrafçılığı için daha yüksek bir standart belirler. Mavic 3 ile uçun ve her şeyin üzerinde görüntülemeyi keşfedin.

İki kamera, sınırsız imkan!

Hasselblad L2D-20c Kamera

Eski Efsane, Yeni Bölüm

İkonik İsveç markası Hasselblad, L2D-20c hava kamerasını yalnızca DJI Mavic 3 için tasarladı ve üreterek, profesyonel düzeyde bir 4/3 CMOS’u inanılmaz derecede kompakt bir alana yerleştirdi. Hem donanım performansına hem de yazılım algoritmalarına uygulanan titiz Hasselblad standartları, görüntüleme kalitesini tamamen yeni bir düzeye taşıyor.

20MP

Fotoğraflar

12.8 Duraklama

Dinamik Aralık

f/2.8 - f/11

Ayarlanabilir Diyafram

24mm

Eşdeğer Odak Uzaklığı

VDAF

Görüş Algılama Otomatik Odaklama Teknolojisi

Hasselblad Natural Colour Solution

Dolphins (2021), by Paul Nicklen. Shot on Mavic 3 ©

Mavic 3, basit deklanşöre basarak canlı, doğal renkler sunan onlarca yıllık fotoğraf deneyiminin doruk noktası olan Hasselblad Doğal Renk Çözümüne sahiptir.

Hasselblad Natural Colour Solution

Cappadocia (2021), by Timelab Pro. Shot on Mavic 3 ©

Daha yüksek dinamik aralık, vurgular ve gölgeler arasında daha doğal geçişlere izin vererek zengin görsel bilgileri daha fazla derinlik hissi ile korur.

Florida (2021), by Jorge de la Torriente. Shot on Mavic 3 ©

Daha büyük sensör boyutu, görüntülerin düşük ışıkta temiz kalmasını sağlar.

Alaska Snow Mountains (2021), by Benjamin Everett. Shot on Mavic 3 ©

Profesyonel Video Özellikleri

5.1K Video Recording[1]

DCI 4K/120fps[1]

Apple ProRes 422 HQ[2]

10-bit D-Log

Mavic 3 sadece havadan videoları yüksek çözünürlüklerde ve kare hızlarında kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda 10 bit D-Log renk profili ile 1 milyara kadar renk yakalar. Bu, post prodüksiyonda daha fazla esneklik için korunan daha fazla ayrıntıyla gökyüzü renklendirmesinin daha doğal tonlarını sunar.


Mavic 3 Cine, maksimum 3772Mbps veri hızıyla Apple ProRes 422 HQ kodlamasını [2] destekler. Ayrıca profesyonel film çekmeyi ve oluşturmayı daha da kolaylaştırmak için yerleşik 1 TB SSD [3] ve 10 Gb/sn ışık hızında veri kablosunu destekler.

Videoyu oynat
Nathan McBride. Shot on Mavic 3 ©

Tele Kamera

Keşif Modu

Mavic 3'ün ikinci kamerasının kilidini açmak için Keşfet modunu etkinleştirin – çekimlerinizi zahmetsizce keşfetmenizi ve planlamanızı sağlayan benzersiz bir tele kamera.

Videoyu oynat

Sahneler veya nesneler uzaktayken, yakınlaştırmak ve zaman kazanmak için tele kamerayı kullanın veya konuyu rahatsız etmeden uzaktan kayıt yapın.

Yüksek Uçuş Performansı

Gelişmiş Güvenlik

Çok Yönlü Engel Algılama

Mavic 3, mümkün olan en iyi çekimleri elde etmeye odaklanabilmeniz için çarpışmasız uçuşun keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Çoklu geniş açılı görüş sensörleri, her yönden engelleri hassas bir şekilde algılamak ve onlardan kaçınan güvenli bir uçuş rotası planlamak için yüksek performanslı bir görsel bilgi işlem motoruyla sorunsuz bir şekilde çalışır. [4]

Yatay Çok Yönlü
Görüş Sistemi
Aşağı Görüş
Sistemi

Gelişmiş RTH

Gelişmiş RTH ile her zaman yüksek notla bitirin. Bu güncellenmiş otomatik dönüş işlevi, Mavic 3'ün başlangıç noktasına dönüş için en uygun rotayı otomatik olarak belirlemesini ve hızlı bir şekilde yürütmesini sağlar.

Kullanıcı tarafından etkinleştirilsin veya sinyal kaybıyla tetiklensin Mavic 3, yeterli aydınlatma koşullarında güvenli bir şekilde ana noktaya kolayca dönebilir.