DJI Agras T50

DJI AGRAS T50 drone tarım operasyonlarını yeni boyutlara taşıyor. 40 kg’lık püskürtme[1] veya 50 kg’lık yayma[1] yüklerini taşırken bir sonraki seviye stabilite için güçlü bir koaksiyel çift rotorlu tahrik sistemi ve bölünmüş tip torka dirençli bir yapıya sahiptir.
DJI AGRAS T50, Çift Atomize Püskürtme Sisteminden, Ön ve Arka Faz Dizili Radarlardan ve Binoküler Görüş Sisteminden yararlanır. DJI AGRAS T50, araştırmadan[2] püskürtme ve yaymaya kadar birçok senaryoda üstün performans göstererek istikrarlı operasyonları ve istikrarlı performansı garanti eder.

*Ürünün görünümü gerçek ürüne bağlıdır.

Ağır Yük

40 kg püskürtme[1]50 kg yayma[1]

Yüksek Akış Hızı

Püskürtme 16 L/dak[3]Yayılma 108 kg/dak[4]

Sinyal Kararlılığı

Çevrimdışı işlemler
2 km O3 İletimi
İsteğe bağlı DJI Rölesi

Tüm Senaryolara Uyarlanabilirlik

Tam otomatik ve manuel çalışma
Meyve Bahçesi Modu
Değişken Oran Uygulaması

Çok Yönlü Engel Algılama

Çok Yönlü Engellerden Kaçınma
50°’ye kadar Arazi Takibi

Dörtlü Püskürtme Seti (Opsiyonel)

Uçuş Sırasında Ters Yönlü Püskürtme
4 sprinkler püskürtme, akış hızı 24 L/dak[3]

Püskürtme Sistemi: Yüksek Oranlı, Atomize Sprey, Sıfır Sızıntı

DJI AGRAS T50’nin Çift Atomize Püskürtme Sistemi, 16 L/dk’ya kadar ultra yüksek akış hızı sağlar (2 yağmurlama püskürtme). Düzgün ve ince sprey damlacıkları üretir ve sızıntı yapmaz. DJI AGRAS T50, yüksek uygulama hacmi gerektiren işlemler için akış hızını 24 L/dk’ya (4 sprinkler püskürtme) çıkaran ek bir çift santrifüj sprinkler ile donatılabilir. Manuel olarak uçarken, dönüş yapmak zorunda kalmadan işlemleri kolaylaştırmak için dört sprinklerli Ters Yönlü Püskürtme kullanın.

Manyetik Tahrikli Çark Pompası

24 L/dak’ya kadar çift pompalı akış hızı[3]. Bu, tarlaların, meyve bahçelerinin ve yüksek sıcaklıktaki ortamların taleplerini karşılamak için önceki nesle kıyasla %100’lük bir artıştır.

Çift Atomize Santrifüj Sprinkler

Damlacık boyutu kullanılan kimyasallara bağlı olarak 50-500 μm arasında ayarlanabilmektedir.

Yepyeni Solenoid Valfler

Hassas başlatma ve durdurma, sızıntıyı ortadan kaldırır.

DJI AGRAS T50 Yayma Sistemi

Saatte 1.500 kg[10]

DJI AGRAS T50’nin yeni yayıcı ve spiral kanallı dönen diski, yayma verimliliğini ve pürüzsüzlüğünü önemli ölçüde artırır.

50 kg Kapasite[1]

Hızlı yeniden doldurma için 75 L maksimum kapasite ve genişletilmiş yükleme kapısı.

Pürüzsüz Yayılma

Yayıcının torku iki katına çıkarılır ve boşaltma kapağı, 108 kg/dak’ya kadar bir akış hızı sağlayacak şekilde genişletilir[4].

Üniforma Açma

DJI AGRAS T50’nin spiral kanallı dönen diski, yayılmayı daha düzgün hale getirir.

Düşük Oranlı Yayılma

Düşük akış hızıyla serpme doğruluğunu artırmak için küçük hazne kapaklarına da geçebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Tartım

DJI AGRAS T50, kalan yükü gerçek zamanlı olarak izlemenize olanak tanıyan bir tartım sensörüyle donatılmıştır.

Hızlı Sökme ve Temizleme

Kolay bakım için serpme makinesi hızla sökülüp temizlenebilir.

Güvenilirlik, dayanıklılık ve güvenlik test edilmiştir

Püskürtme ve yayma işlemleri sık ve yoğundur ve karmaşık ortamlarda gerçekleştirilir. DJI AGRAS T50 yüzlerce güvenilirlik testinden geçmiştir ve ana gövdesi güvenli çalışmayı sağlamaya yardımcı olacak kadar dayanıklıdır.

Binoküler Görüş ve Çift Radar ile iç huzurunuzu ikiye katlayın

DJI AGRAS T50, daha yüksek algılama hassasiyeti için iki kat RF kanalı[17] içeren ön ve arka Aktif Faz Dizili Radarlarla donatılmıştır. Birlikte Çok Yönlü Engel Algılamayı[6] mümkün kılarak çalışma güvenliğini artırırlar. İki set Binoküler Görüş sensörü, DJI AGRAS T50’nin araziyi doğru şekilde algılamasını ve dik yokuşlarda otomatik engelleri aşma[11] ve Arazi Takip[11] için engelleri ayrıntılı olarak tasvir etmesini sağlar.

Araştırma[2], püskürtme ve yayma için tek bir drone

DJI AGRAS T50, havadan araştırma[2], püskürtme ve yayma işlemlerini tek bir drone’da birleştirir. Yüksek çözünürlüklü FPV gimbal kamera, tarla ve meyve bahçesi görüntülerinin gerçek zamanlı yakalanmasını sağlar. DJI RC Plus ve RTK hizmetiyle eşleştirildiğinde, sonraki otomatik uçuş rotalarını destekleyen yüksek çözünürlüklü haritalar oluşturabilirsiniz. DJI AGRAS T50, tek bir düğmeye basarak kalkış yapabilir ve otomatik işlemleri gerçekleştirebilir.

Meyve Bahçesi Hava Araştırması[2]

DJI AGRAS T50, 20°’ye[5] kadar eğimlerdeki meyve bahçelerinin incelenmesi[2] için engelleri aşmayı ve Arazi Takibini destekler. DJI RC Plus ve gerçek zamanlı haritalama yetenekleri sayesinde meyve ağaçlarını ve engelleri otomatik olarak tespit edebilir. Meyve ağaçlarının dağılımına bağlı olarak doğru ve tam otomatik 3 boyutlu uçuş rotaları oluşturabilmektedir.

5 hektarlık meyve bahçesinin haritası 10 dakikada çıkarıldı[12]

Meyve Bahçesi 3D Haritası

 

Saha Hava Araştırması[2]

Bölge Rotası
10 dakikada 13 hektarlık alanın haritası çıkarıldı[12]

Tüm alanı araştırın, alan sınırlarını ve engelleri otomatik olarak tanımlayın ve daha kesin uçuş rotaları planlayın.

Sınır Rotası
13 hektarlık alanın sınırı 3 dakikada haritalandı[12]

Ortasında engel bulunmayan sahalar için uygundur.

Yüksek Parlaklıkta Geniş Ekran Uzaktan Kumanda

DJI RC Plus, sorunsuz işlemler için 7 inç yüksek parlaklıkta ekrana ve 8 çekirdekli işlemciye sahiptir. Akıllı rota planlama, dolu depoyla kat edilen mesafeleri en aza indirerek operasyon verimliliğini büyük ölçüde artırır. Manuel mod, işlemleri istediğiniz zaman kontrol etmenizi sağlar.

Meyve Bahçesi Modu Yayılma

Taraflı Püskürtme

Sinyal Kararlılığı

Yeni ve yükseltilmiş dört antenli O3 İletim sistemi, hücresel kapsama alanı olmayan alanlarda bile çevrimdışı çalışarak 2 km’lik bir iletim aralığı sunar [13]. Parazit önleme yeteneği, uzun mahsuller üzerinde yapılan işlemler sırasında yüksek sinyal kalitesinin sağlanmasına yardımcı olur.

DJI Rölesi (İsteğe Bağlı)

DJI Relay, sinyal engellerinin olduğu karmaşık operasyon senaryolarında bile daha güvenli uçuşlar için sorunsuz, gerçek zamanlı video iletimi sağlar.

Yakıt Tasarruflu Hızlı Şarj

D12000iE Çok Fonksiyonlu İnverter Jeneratör, elektronik yakıt enjeksiyonu (EFI) teknolojisine sahiptir ve yakıt kullanımından %15 oranında tasarruf sağlar[15]. DB1560 Akıllı Uçuş Pilleri, Hava Soğutmalı Isı Emicisinde şarj olur ve 9 dakikada ultra hızlı şarja olanak tanır[7]. C10000 Akıllı Şarj Cihazı, pilleri doğrudan şebeke gücüyle şarj edebilir.

DB1560 Akıllı Uçuş Bataryası

Kapasite 30 Ah’a çıkarıldı
1.500’e kadar şarj döngüsü [14]

D12000iE Çok Fonksiyonlu İnverter Jeneratör[18]

Toplamda %15 yakıt tasarrufu[15]1.500 W AC çıkış
9 dakikada ultra hızlı şarj[7]1,5 m uzunluğunda şarj kablosu

C10000 Akıllı Güç Kaynağı

9.000 W hızlı şarj[16]Güç uyarlamalı koruma
1,5 m uzunluğunda şarj kablosu

C8000 Intelligent Power Supply

Up to 7,200 W charging[16]
Dual-channel alternated charging
Power-adaptative protection

Akıllı Tarım Ekosistemi

DJI AGRAS T50’yi yeni Mavic 3M ile eşleştirin ve girdileri en aza indirip getirileri en üst düzeye çıkarmak için multispektral verilerden yararlanın. Çiftliğinizi araştırın ve değişken oranlı gübreleme ve mahsul korumasına rehberlik edecek reçete haritaları oluşturun. Büyüme stresini belirlemek için tarlaları hızla devriye gezin.