Hakkımızda

Royaltech

Alanında uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti ve ürünleri ulaştırıyoruz.

2022 yılında kurulan Royaltech, tarım alanında yılların tecrübesi olan Royalite Tarım tarafından Konya ilinde kurulmuştur. Özellikle iç anadolu bölgesinde tarımsal drone teknolojilerinin yaygınlaşmasını sağlamayı kendine hedef belirleyen Royaltech; DJI markasına ait drone’ların satış, eğitim ve destek hizmetlerini en iyi şekilde vermek için çalışmaktadır. 

Konya ilinde bulunan mağazası ile Royaltech, aynı zamanda tüm Türkiye’ye store.royaltech.net adresinden ve bir çok pazaryerinden de hizmet ulaştırmaktadır. 

0
Ehliyet Sahibi
Olan Kişi
0
Royaltech'in Mutlu
Müşteri Sayısı

Her zaman ileri!

Vizyonumuz

Sektörümüzle ilgili olarak sürekli gelişen ve değişen teknolojileri ve ürünleri tüm seçenekleri ile takip etmek, değerlendirmek ve müşterilerimize çözüm önerileri ile sunmaktır. Bunu tek bir markaya bağımlı kalarak değil günün koşullarına göre kaliteden ve süreklilikten ödün vermeyen markalar ile birlikte yapmaktır.

Kaliteden ödün vermeden en iyiye!

Misyonumuz

Tarımsal teknolojiler alanında Türkiye’ de başarı sağlayan ve bu başarıyı sürdürebilen, geliştirebilen bir çözüm şirketi olabilmek. Bu başarının hem bizlere hemde müşterilerimize katma değer sağlaması ile birlikte en üst düzeyde ürün, hizmet ve servis kalitesini yakalayabilmektir.

İletişime Geçin

Bir sorunuz mu var? ,
Hemen bağlantı kurun!

Royaltech ekibine dahil olarak kariyerinize yeni bir kilometre taşı eklemek ister misiniz? Özgeçmişinizi göndererek başvuru yapabilirsiniz!