AGRAS T30

Dijital Tarım'ın Yeni Amiral Gemisi

30 litrelik püskürtme tankıyla DJI Agras T30, hava püskürtme verimliliğini yeni zirvelere taşıyor. Devrim niteliğindeki dönüştürücü gövde, özellikle meyve ağaçları için daha etkili püskürtme sağlar. DJI dijital tarım çözümlerini kullanan T30, verimli, veriye dayalı en iyi uygulamalarla gübre kullanımını azaltmaya ve verimi artırmaya yardımcı olur.

30L Sprey Tankı
Küresel Radar Sistemi
IP67 Su ve Toz Direnci
İzleme İçin Çift FPV Kamera
Yüksek Hassasiyetli Çalışma
Akıllı Tarım Bulut Platformu

Kapsamlı Penetrasyon için Dal Hedefleme Teknolojisi

Kapsamlı Penetrasyon için Dal Hedefleme Teknolojisi

16 nozul düzeni, damlacık penetrasyonunu daha da iyileştirir.
Sekiz set solenoid valf, bağımsız değişken frekans kontrolü ve sırayla püskürtme sağlar. Yatay olarak karşılıklı altı silindirli çift pistonlu pompa tasarımı, güçlü püskürtme gücü ve dakikada 8 litreye kadar yüksek akış hızı sağlar.

Saatte 160 Dönüm

30 kg’lık büyük bir püskürtme tankıyla donatılmış Agras T30, 9 metrelik bir püskürtme genişliğine ve önceki nesline göre %33.3 daha fazla olan 40 dönüm/saat alan püskürtme verimliliğine sahiptir. [2]

Küresel Radar Sistemi ile Kör Noktaları Ortadan Kaldırın

Küresel radar sistemi, toz ve ışık girişiminden bağımsız olarak tüm ortamlarda, hava koşullarında ve görüş açılarında engelleri ve çevreyi algılar. Otomatik engellerden kaçınma ve uyarlanabilir uçuş işlevleri, çalışma sırasında güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur.

Gelişmiş Farkındalık için Çift FPV Kamera

Çift FPV kamera ile donatılmış Agras T30, net ön ve arka görüş sağlar ve uçağı uçuşun ortasında döndürmeye gerek kalmadan uçuş durumunu kontrol etmenizi sağlar. Ve parlak bir projektör, uçağın gece görüş yeteneklerini iki katına çıkararak daha fazla gece operasyon olanağı yaratır.

Uzun Süreli Hizmet

İçin Tasarlandı

Agras T30 kontrol modülü, daha fazla dayanıklılık için tamamen kapalı bir yapıya sahiptir. Tüm kritik bileşenlerin üç koruma katmanı vardır ve IP67 sınıfına sahiptir. Pestisit ve gübrelerin uzun süreli kullanımı ve toza ve korozyona dayanıklı olması için idealdir.

Rahat Taşıma İçin Esnek Katlama

Agras T30, %80 oranında katlanabilir, bu da taşımayı kolaylaştırır. Bu katlama mekanizması, güvenli çalışmayı sağlamaya yardımcı olmak için hızlı kilitleme, fazlalıklar ve bir uygulama içi uyarı kullanır.

Optimum Rota Planlaması ile Otonom Operasyon

Yeni akıllı rota modu, her işlem için en iyi rotayı bağımsız olarak planlar. Bir gösterge, kalan sıvı yük miktarını ve yeniden doldurmaya kadar olan tahmini süreyi gerçek zamanlı olarak göstererek operatörlerin yük ile pil ömrü arasında mükemmel dengeyi kurmasını sağlar. Uçak ayrıca, geniş püskürtme kapsamı ve daha kolay hava operasyonu için otomatik kenar süpürmeyi destekler.

Smart Tank Refill Alert

Smart Tank Refill Alert

Ultra Parlak Ekran

Üstün Kontrolü

Güncellenmiş bir uzaktan kumanda, önceki nesle göre %67 daha fazla, 5 km’ye kadar mesafeden kararlı görüntü aktarımını destekler. [3] Parlak 5,5 inç ekran, zorlu aydınlatma koşullarında bile net görseller sunar. Artan üretkenlik için, bir uzaktan kumanda aynı anda birden fazla drone çalıştırabilir. Standart RTK yüksek hassasiyetli konumlandırma modülü, santimetre düzeyinde operasyon planlaması uygular. Ek geliştirmeler arasında daha güçlü sinyal, parazit önleme ve çalışma kararlılığı bulunur. Yeni DJI Tarım uygulaması, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve daha sezgisel kullanım sağlar.

Sürekli Çalışma için

İki Pil + Şarj Cihazı

20000 dönüm için 1.000 şarj!

Daha az destekleyici bileşene ihtiyaç duyulduğundan Agras T30’un taşınması daha kolaydır. Yeni tasarlanmış bir akıllı pil, 1.000 şarj ve 4.942 akre uçuş garantisi kapsamındadır; bu ultra uzun hizmet ömrü, işletim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Şarj istasyonu ve akıllı şarj merkezi, bir pili 10 dakika içinde tamamen şarj edebilir ve yalnızca iki pil ve bir şarj cihazı ile sürekli çalışmaya olanak tanır. Standart güvenlik kutusu, pil güvenliğinin sağlanmasına ve ekipmanın kolay saklanmasına yardımcı olur.

29.000mAh Akıllı Uçuş Bataryası, 1.000 döngü ürün garantisine sahiptir. [4]Soğumaya gerek kalmadan anında şarjı destekler,
devre kartı seviyesinde saksı koruması ve su ve korozyona karşı direnç.

T30 Batarya İstasyonu 7.200 watt şarj gücü sağlar
ve bir pili 10 dakikada şarj edebilir.
Ayrıca bir yedek güç sistemine sahiptir ve çift kanallı alternatif şarjı destekler.
güç adaptasyonu ve daha güvenli çalışma.

T30 Yayma Sistemi 3.0 Büyük Kapasiteli, Yıkanabilir ve Korozyona Dirençli

Bu güncellenmiş serpme sistemi, 40L’ye [5] kadar bir kapasiteye, 7 metreye kadar serpme genişliğine [6] ve saatte 1 ton serpme kapasitesine sahiptir. [7] Bu sistem aynı zamanda gerçek zamanlı ağırlık izlemeyi destekler ve daha doğru dolum uyarılarına izin veren bir dönme önleyici sensöre sahiptir. T30’un IP67 derecesi olan genel suya dayanıklılık derecesi, onu gübrelerin, tohumların ve yemlerin püskürtülmesi için yıkanabilir ve korozyona dayanıklı ideal hale getirir. Dijital tarım çözümleriyle birlikte kullanıldığında, Agras T30 değişken serpme uygulayarak verimi artırırken gübre kullanımını azaltır.

Bulut Tabanlı 3D Tarım: Dijital Tarım Burada

Akıllı Tarım Bulut Platformu ile kullanıcılar, akıllı uçuş yolları oluşturmak için meyve bahçesi ve tarım arazisi senaryolarının bulut tabanlı haritalanmasını gerçekleştirebilir. Bu platform, tarlalarda devriye gezmek, büyümeyi belirlemek, hastalık veya zararlıları izlemek ve tarımsal koşulları verimli bir şekilde izlemek için bir AI tanıma sistemi ile donatılmıştır. Bu sistemi DJI P4 Multispectral ile eşleştirmek, kullanıcıların otomatik olarak oluşturulan bir tarım arazisi reçete haritasına göre belirli değişkenlere dayalı çözümler uygulamasına olanak tanır.