DJI Terra

DJI TERRA

Dünyayı Dijital Varlığınız Yapın

Endüstri profesyonellerinin gerçek dünya senaryolarını dijital varlıklara dönüştürmesine yardımcı olmak için geliştirilmiş, kullanımı kolay bir haritalama yazılımı olan DJI Terra ile ortamınızı yakalayın, analiz edin ve görselleştirin.

Plan. İşlem. Analiz Edin ve Çalıştırın.

Digitize the World Around You

Sorunsuz İş Akışları, Doğru SonuçlarEşsiz verimlilik ve kullanıcı deneyimi

Sezgisel olarak tasarlanmış arayüzde zahmetsizce gezinirken görüntüleri kolaylıkla içe aktarın.

400 görüntüye kadar toplu işlem/1 GB RAM1, saha çalışması ve dijital görselleştirme arasındaki bekleme süresini en aza indirir.

Verimliliği artırmak için aynı anda birden fazla grafik kartı kullanarak yeniden yapılandırma görevlerini çalıştırın.Proje standartlarınızı karşılayın ve aşın

Yer Kontrol Noktalarını (GCP'ler) ve kontrol noktalarını ayarlayarak gelişmiş mutlak doğruluğa sahip 3B modeller, böylece kolaylıkla ölçüm yapabilir ve inceleyebilirsiniz.

Sonuçların doğruluk standartlarınızı karşıladığından emin olmak için görevinizin kalite raporunu görüntüleyin.Uyumluluk ve esneklik

İhtiyaçlarınıza uygun çıktıyı seçerek haritalarınızın ve modellerinizin koordinatlarını 8500'den fazla ana koordinat sistemine dönüştürün.

Doğrudan projenin gerektirdiği hedef koordinat sisteminde gelişmiş doğrulukla coğrafi referanslı haritalar ve modeller oluşturmak için POS verilerini, GCP'leri veya her iki veri grubunu birleştirin.

Haritalama

2D Haritalar

Gerçek Zamanlı Haritalama

Gerçek zamanlı olarak seçilen alanın 2B ortomoziğini hızla oluşturun. Bu, yalnızca uzak bölgelerde ayrıntılı uçuş yolları oluşturmak için ideal olmakla kalmaz, aynı zamanda sahada hızlı karar vermeyi gerektiren zamana duyarlı görevler için de yararlıdır.

2D Yeniden Yapılanma

Tüm kritik projeleriniz için ayrıntılı ve doğru ölçüm sonuçları almanızı sağlayan yüksek çözünürlüklü ortomozaikler oluşturun.

2D Multispektral Yeniden Yapılandırma

P4 Multispectral’den gelen multispektral verileri kullanarak, uzaktan algılama araştırmaları ve daha fazlası için radyometrik olarak kalibre edilmiş yansıma haritaları oluşturun veya NDVI ve NDRE dahil olmak üzere bitki örtüsü indeks haritaları üretin. Maliyetleri düşürürken mahsul verimini artırmak için DJI’nin Agras drone’larını kullanarak değişken oranlı uygulama için reçete haritaları oluşturun.

Haritalama

3D Modelleme