DJI Agras T16

AGRAS T16

Optimize Güç. Rakipsiz Performans

Agras T16, modüler tasarıma sahip gelişmiş bir genel yapıya sahiptir ve bir DJI tarım drone’unda şimdiye kadarki en yüksek taşıma kapasitesini ve en geniş püskürtme genişliğini destekler. Güçlü donanım, yapay zeka motoru ve 3D operasyon planlaması ile T16, operasyon verimliliğini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

16L Sprey Tankı
DBF Görüntüleme Radarı
IP67 Su ve Toz Direnci
İzleme İçin Çift FPV Kamera
Yüksek Hassasiyetli Çalışma
Akıllı Tarım Bulut Platformu

Devrim Yaratan Yapı. Güvenilir Çalışma

T16’nın tamamen yeni modüler tasarımı, montajı basitleştirir ve günlük bakımı hızlandırır. IP67 derecesi, drone’nun temel bileşenleri için güvenilir koruma sağlar. Hafif, ancak dayanıklı bir gövde, karbon fiber kompozitlerden yapılmıştır ve orijinal boyutunun %25’ine kadar hızla katlanabilir, bu da nakliyeyi kolaylaştırır. Hem pil hem de püskürtme tankı kolayca değiştirilebilir, bu da güç ve sıvı beslemesinin verimliliğini önemli ölçüde artırır.

Daha Yüksek Yük. Gelişmiş Verimlilik.

Olağanüstü uçuş performansıyla desteklenen T16 püskürtme tankı, 16 L’ye kadar yük taşıyabilir ve püskürtme genişliği 6,5 m’ye çıkarılmıştır. Püskürtme sisteminde maksimum 4,8 L/dk püskürtme hızına sahip 4 dağıtım pompası ve 8 sprinkler bulunur. T16 saatte 24,7 akre (10 hektar) [1] püskürtebilir. Püskürtme sistemi ayrıca, geleneksel akış ölçerlerden daha yüksek hassasiyet ve kararlılık sağlayan tamamen yeni bir elektromanyetik akış ölçere sahiptir.

Sprey Tank Hacmi

60%

Sprey Genişliği

44%

Püskürtme Hızı

100%

Saatlik Operasyon Verimliliği

67%

Uzaktan kumanda. Vision ile Güvenlik.

T16, kontrol aralığını 3 km’ye kadar genişleten OcuSync 2.0 HD iletim teknolojisini destekler. [2] Ayrıca, uçuş güvenliğini sağlamak için gündüz ve gece uçağın çalışmasını izleyebilen geniş açılı bir FPV kamera ve spot ışıkları vardır.