FPV Ailesinin Yeni Üyesi DJI Avata Tanıtıldı

DJI önceki FPV modeliyle aynı kategoride yer alsa da, dört pervanesini de koruyan yapısıyla daha alışılagelmiş bir cinewhoop tasarımına sahip olacak şekilde tasarlandı. DJI Avata bir cinewhoop olduğu için, yarışçılara özgü hız ve çevikliğe imkan tanıyacak, ayrıca kesintisiz, canlı ve akıcı çekimler yapabilmek için gereken teknolojiyi sağlayacak.

 

 

Özellikleri

Video çekim esnasında havada asılı kalabilir, bir yarışçı gibi hızlanabilir ve dar alanlara yakınlaşıp uzaklaşabilir, 410 gr ağırlık sahip ve pili yeniden şarj gerektirmeden 18 dakikaya kadar uçuş süresine sahiptir. Avata, 48 milyon etkin pikselli 1/1,7 inç CMOS sensöre, f/2,8 diyafram açıklığına ve ultra geniş açılı lense sahip stabilize bir kamera ile donatılmıştır. Bu kamera 60 fps’de 4K videolar ve 50, 60, 100 veya 120 fps’de 2.7K videolar çekebiliyor. Ve 20 GB dahili depolama alanına sahip olduğu için kullanıcılar alan konusunda kaygılanmadan oldukça fazla çekim yapabilirler.

Mevcut DJI FPV Remote Controller 2 ve DJI FPV Goggles V2 kullanılarak kontrol edilebilirken, DJI daha yeni modelleriyle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. DJI Goggles 2, markanın bir önceki modele göre daha net bir mikro-OLED ekrana ve ayarlanabilir bir diyoptriye sahip yeni nesil video gözlüğüdür. Etkileyici bir FPV deneyimi için Kullanıcının telefonundan veya bilgisayarından drone’un canlı görüntülerini kablosuz olarak aktarabilir ve böylece etkileyici bir FPV deneyimi sunar.

 

DJI Avata Fiyatı

DJI Avata store.royaltech.net sitesinden ve mağazamızdan satın alınabilir. DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2, Motion Controller) içeren bir setin fiyatı an itibariyle ortalama 35.500TL, DJI Avata Fly Smart Combo (DJI FPV Goggles V2, Motion Controller) içeren bir setin fiyatı ise ortalama 30.000TL’dir.

 

Author avatar
Hüseyin Aydın
https://royaltech.net